Lifestyle Potrojna dawka pozytywnej energii

Opublikowano 24 lutego 2014 | przez Paweł Montwiłł

0

Potrójna dawka pozytywnej energii – pilot, kitesurfer i podróżnik

Poniższe trzy filmiki to niezła dawka pozytywnej energii i inspiracji. Obejrzyj, złap motywację i bierz się do działania. Wszystkie klipy mają jedno wspólne przesłanie – sky is the limit!

Golfcharlie232 – pilot

To wideo nie jednego człowieka wyleczy ze strachu przed lataniem. Choć nie do końca oddaje życie pilota, o czym zapewnia sam autor to z pewnością pokazuje najbardziej ekscytujące jego momenty. Fantastyczne ujęcia, dziesiątki miejsc, dobre hotele i pasjonujące atrakcje. Film trzeba oglądać z podkręconym dźwiękiem – muzyka wbija w fotel.

Jacek Gadzinowski – kitesurfer, konsultant marketingu i PR

Jacek Gadzinowski to znany w polskiej branży ekspert od marketingu i PR, który całkowicie zmienił swój styl życia – rzucił korporację i zaczął podróżować po całym świecie jeżdżac na deskach wszelkiej maści – kitesufing, snowboard, wakeboard i longboard. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i umiejętnościom pracuje dla swoich klientów z różnych zakątkach naszego globu, gdzie akurat są dobre warunki do uprawiania sportu. Poniższy film to najnowszy jego klip z wyjazdu do Cape Town.

Przeczytaj wywiad z Jackiem na JestKultura.pl.

Matt Harding – podróżnik

Zaczęło się niewinnie – znajomi nagrali jego koślawy taniec, który wykonywał podczas jednego z wyjazdów. Okazał się hitem i postanowił pociągnąć temat dalej i objechać kilkadziesiąt krajów by nagrać poniższy filmik (a później kolejny). To mu otworzyło drzwi przed reklamodawcami i życiem jako podróżnik na całego. Przekuł swoją słabość i pasję na doskonały rezultat wzbudzając entuzjazm internautów na całym świecie, a w szczególności osób, które przyjęły wyzwanie by zatańczyć z nim na planie.

14 miesięcy, 42 kraje, ponad 46 milionów wyświetleń

Kilka lat temu opisałem historię Matta na blogu ideas2action.

Tagi:


Podobał Ci się wpis? Kliknij poniżej :)

  
Back to Top ↑