10tysiecy-wspolpraca

Współpraca

Nazywam się Paweł Montwiłł i prowadzę bloga 10tysiecy.pl inspirując do działania głodnych życia czytelników. W Internecie publikuję od 1999 roku.

10tysięcy.pl to blog o przedsiębiorczości, realizacji potencjału i poszerzaniu horyzontów. Prowadzony jest jako inspiracja dla wszystkich tych, którzy stawiają sobie cel i podążają w jego kierunku angażując swoją wiedzę, pasje i umiejętności by zmieniać rzeczywistość w swoim obszarze. W lutym 2015 odwiedziło go 10 246 UU (unikalnych użytkowników).

Mam 12-letnie doświadczenie w dziedzinie marketingu, nowych technologii oraz e-commerce co pomoże Ci w zapewnieniu jak najlepszych rezultatów ze wspólnych działań. Realizowałem projekty biznesowe dla małych firm oraz międzynarodowych korporacji w Polsce i Anglii.

Jak współpracuję?

Oferuję współpracę, która stanowi wartość dla klienta oraz czytelników bloga .

Proponuję niestandardowe projekty z wykorzystaniem bloga, fanpage’a na Facebooku i newslettera oraz działań wychodzących poza internet. Każda kampania wyceniana jest indywidualnie.

Wpisy na blogu, które powstają w ramach współpracy oznaczone są zawsze tagiem „Współpraca”.

Z kim współpracuję?

Z firmami, organizacjami i instytucjami, które oferują produkty, usługi lub rozwiązania dla przedsiębiorców, szeroko pojętego biznesu, dla branży kreatywnej lub osób, które pragną rozwijać swoje umiejętności i poszerzać horyzonty.

Statystyki

W lutym 2015 roku bloga odwiedziło 10 246 UU (unikalnych użytkowników). Posiadam szczegółowe statystyki do udostępnienia.

Szkolenia i doradztwo

Z działań wykraczających poza sam blog, oferuję szkolenia i doradztwo w dwóch obszarach:
– produktywność, kreatywność i innowacja,
– marketing internetowy oraz e-commerce.

Wyślij zapytanie

Zapraszam Cię do wysłania zapytania o współpracę korzystając z poniższego formularza. Mówmy sobie po imieniu.

Back to Top ↑