Menu
Lifestyle

Potrójna dawka pozytywnej energii – pilot, kitesurfer i podróżnik

Poniższe trzy filmiki to niezła dawka pozytywnej energii i inspiracji. Obejrzyj, złap motywację i bierz się do działania. Wszystkie klipy mają jedno wspólne przesłanie – sky is the limit!

Golfcharlie232 – pilot

To wideo nie jednego człowieka wyleczy ze strachu przed lataniem. Choć nie do końca oddaje życie pilota, o czym zapewnia sam autor to z pewnością pokazuje najbardziej ekscytujące jego momenty. Fantastyczne ujęcia, dziesiątki miejsc, dobre hotele i pasjonujące atrakcje. Film trzeba oglądać z podkręconym dźwiękiem – muzyka wbija w fotel.

Jacek Gadzinowski – kitesurfer, konsultant marketingu i PR

Jacek Gadzinowski to znany w polskiej branży ekspert od marketingu i PR, który całkowicie zmienił swój styl życia – rzucił korporację i zaczął podróżować po całym świecie jeżdżac na deskach wszelkiej maści – kitesufing, snowboard, wakeboard i longboard. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i umiejętnościom pracuje dla swoich klientów z różnych zakątkach naszego globu, gdzie akurat są dobre warunki do uprawiania sportu. Poniższy film to najnowszy jego klip z wyjazdu do Cape Town.

Przeczytaj wywiad z Jackiem na JestKultura.pl.

Matt Harding – podróżnik

Zaczęło się niewinnie – znajomi nagrali jego koślawy taniec, który wykonywał podczas jednego z wyjazdów. Okazał się hitem i postanowił pociągnąć temat dalej i objechać kilkadziesiąt krajów by nagrać poniższy filmik (a później kolejny). To mu otworzyło drzwi przed reklamodawcami i życiem jako podróżnik na całego. Przekuł swoją słabość i pasję na doskonały rezultat wzbudzając entuzjazm internautów na całym świecie, a w szczególności osób, które przyjęły wyzwanie by zatańczyć z nim na planie.

14 miesięcy, 42 kraje, ponad 46 milionów wyświetleń

Kilka lat temu opisałem historię Matta na blogu ideas2action.

About Author

Moją pasją jest inspirowanie ludzi do wdrażania twórczych pomysłów w życie i rozwijania zmysłu przedsiębiorczości. Zajmuję się marketingiem i technologiami internetowymi. Doradzam firmom, prowadzę szkolenia, warsztaty i występuję na konferencjach. Przeczytaj O blogu lub skontaktuj się!