Menu
Ludzie

Czy podążasz za swoją pasją jak Danny MacAskill?

Poniższy filmik zrobił na mnie ogromne wrażenie – Danny MacAskill wyczynia cuda na swoim rowerze. I choć widziałem coś podobnego wielokrotnie to to wideo wydaje się inne. Wspaniała sceneria szkockich krajobrazów, świetna muzyka i niebywały sposób, w jaki Danny „jeździ” na rowerze z niespotykaną lekkością i radością.

Jest kolejnym przykładem tego jakie efekty daje połączenie pasji, wytrwałości i cierpliwości. Danny swoje wyczyny ćwiczy od ponad 12 lat i swego czasu musiał nawet zrezygnować z pracy mechanika by zająć się jeżdżeniem w pełnym wymiarze.

Warto obejrzeć klip Way Back Home, najlepiej w HD. Ponad 23 milionów ludzi nie mogło się mylić.

W 2012 roku Danny otrzymał nominację do nagrody „Adventurer of the Year” organizowaną przez National Geographic. Profesjonalna agencja zarządza wizerunkiem Dannego, który przez ostatnie lata był wykorzystywany w reklamach i projektach marketingowych. Współpraca z Red Bullem czy Volkswagen z pewnością umożliwiły mu dalsze rozwijanie swojej pasji.

About Author

Moją pasją jest inspirowanie ludzi do wdrażania twórczych pomysłów w życie i rozwijania zmysłu przedsiębiorczości. Zajmuję się marketingiem i technologiami internetowymi. Doradzam firmom, prowadzę szkolenia, warsztaty i występuję na konferencjach. Przeczytaj O blogu lub skontaktuj się!