Biuro

Opublikowano 25 lutego 2013 | przez Paweł Montwiłł

3

IdeaPaint – farba, która zmieni Twoją ścianę w kreatywną przestrzeń

Jestem wielkim fanem tablic suchościeralnych, szczególnie tych o ceramicznej powierzchni marki 2×3. Świetnie przenosi się pomysły na duże białe powierzchnie, rysuje mapy myśli, zapisuje wnioski z burz mózgów, spisuje TODO listy. Ciężko znaleźć dziś biuro bez tego popularnego elementu wystroju.

Co jednak, gdy zaczyna brakować przestrzeni na kolejne pomysły? Gdy nie pomaga już robienie zdjęć zapisków aparatem w telefonie i wrzucanie ich do Evernote’a? Warto pójść na całość i wyjść poza ramy nie tylko myślenia ale też i przestrzeni służącej do spisywania pomysłów.

IdeaPaint to farba, która zamieni każdy kawałek ściany w Twoim biurze, szkole czy domu w suchościeralną powierzchnię. Pomyśl jakie pole do popisu to daje. Szczególnie, gdy mamy do zagospodarowania jakieś wąskie wnęki, filary, zgięcia. Przykładowe zdjęcia zastosowań pokazują jak można poszaleć z pisakami. A do Polski zamówić można przez serwis Muraspec.

Producent wdrożył niedawno nowe kolory, które pozwalają na jeszcze ciekawsze wkomponowanie kreatywnych przestrzeni w miejscach pracy – oprócz tradycyjnego białego można kupić czarny, szary czy piaskowy.

IdeaPaint sprawdza się świetnie także w szkołach i domu.

Tagi:


Podobał Ci się wpis? Kliknij poniżej :)

  
Back to Top ↑